24/7 Support

09331377969

راهنما

تامین دیتا چیست ؟

تامین دیتا ابزاریست قدرتمند جهت جمع آوری و دسته بندی اطلاعات تحت وب که امکان ارسال اطلاعات را به کانال های تلگرام و وب سایت ها فراهم می آورد.

در تامین دیتا کاربر می تواند پس از عضویت انواع مختلف مطالب علمی ، خبری ، سرگرمی ، فیلم و سایر مطالب را بطور دسته بندی شده مشاهده نموده و تنها با فشردن یک کلید آنها را به کانال تلگرام و یا وب سایت خود ارسال نماید .

بنابراین می توان براحتی و با صرف حد اقل هزینه و زمان ممکن یک کانال تلگرام پر بازدید و یا یک وب سایت مملو از مطالب مفید برای کاربران ساخت .

از کجا شروع کنم ؟

ابتدا از طریق فرم عضویت در وب سایت عضو شوید . در هنگام عضویت ایمیل و شماره موبایل بایستی فعال شوند تا بتوانید به ارسال بپردازید

در هنگام عضویت جهت فعالسازی شماره موبایل شما کدی به شما نمایش داده میشود که بایستی آنرا به شماره تلفن مشخص شده ارسال نمایید تا شماره موبایل شما نیز فعال شود .

در هنگام عضویت لینک فعالسازی ایمیل به ایمیل وارد شده در هنگام عضویت ارسال میشود که با کلیک بروی آن ایمیل شما فعال می شود.

پس از فعالسازی حساب کاربری که در بالا توضیح داده شد. تامین دیتا مبلغ 50،000 تومان به شما هدیه میدهد که با توجه به هزینه اندک ( هر پست 20 تومان) برای مدتی طولانی کافیست.

اگر تا کنون کانال تلگرام نساخته ایید آموزش ذیل را مطالعه کنید

چگونه کانال تلگرام بسازم ؟


چگونه بات تلگرام بسازم ؟


حال که در مرحله بالا را انجام دادید . ببینیم تامین دیتا چه کمکی به ما میکند :
ابتدا یک کانال ساختیم و بعد یک بات ایجاد کردیم و سپس بات را در کانال خودمان در گروه مدیران (Administrators) عضو کردیم تا بات ما بتواند در کانال ما مطلب درج کند. در مرحله بعدی بایستی وارد حساب کاربری در تامین دیتا شده و کد بات یا همان token را که بات فادر در مرحله دوم به ما داده است را مطابق توضیحات ذیل ثبت نماییم :

ابتدا به حساب کاربری خود وارد شده و به صفحه پروفایل کاربری بروید در آنجا در فیلد ذیل شماره موبایل می توانید کد بات خود را درج و ذخیره نمایید.


چگونه کانال تلگرام بسازم ؟

این بدان معنیست که تامین دیتا مطالب را به بات شما ارسال میکند و بات در هر کانالی که عضو گروه مدیران آن باشد مطالب را درج میکند .

درج کانال تلگرام در تامین دیتا

ابتدا به طریق صفحه کانال های من بروید ممکن است چندین کانال مختلف داشته باشیم که بات ما عضو آنها باشد برای اینکه در هنگام ارسال مطالب به تامین دیتا بگوییم که به کدام کانال ما مطالب ارسال شوند و نیز برای اینکه بتوانیم در هر پست لینک عضویت کانال و نام کانال را نمایش دهیم بایستی ابتدا آنها را در تامین دیتا ثبت کنیم در صفحه "کانال های من" می توانید این اطلاعات را درج نمایید.


چگونه کانال تلگرام بسازم ؟

معمولا مدیران کانالهای تلگرام در هر پست نام کانال بصورت انگلیسی و یا فارسی و یا لینک عضویت کانال را درج مینمایند در این صفحه اطلاعات کانالهایتان را می توانید ثبت کنید

لینک عضویت را که در آموزش چگونه کانال تلگرام بسازم ؟ ساخته اید را در قسمت "لینک عضویت" وارد نمایید.

الگوی ارسال

مدیران کانالهای تلگرام معمولا الگو های خاصی را در مطالب ارسالی در نظر میگیرند مثلا در هر پست نام انگلیسی کانال ، نام فارسی آن ، یا لینک عضویت و یا جملاتی همانند به ما بپیوندید . بجای آنکه در هر پست این ایتم ها را درج نمایید براحتی می توانید در تامین دیتا یک "الگوی ارسال" بسازید و این الگو می تواند حاوی انواع مطالبی باشد که بایستی در هر پست تکرار شوند با این امکان ابتکاری تامین دیتا دیگر نیازی به صرف زمان جهت ویرایش مطالب و درج مطالب ثابت در هر پست نمی باشد.

چگونه الگوی ارسال بسازم ؟


ارسال مطالب به ربات کانال تلگرام

بعد از طی مراحل بالا حالا نوبت به ارسال مطالب به کانال تلگرام میرسد اینکار در "پنل تلگرام" انجام میشود که راهنمای کامل آن در آدرس : راهنمای پنل تلگرام موجود می باشد.

دیگر هیچ بهانه ایی برای عدم موفقیت یک کانال تلگرام و یا یک وب سایت وجود ندارد